Lider Małopolski

Wręczono Tytuły Lider Małopolski 2022

25 kwietnia br. w prestiżowej Auli Polskiej Akademii Umiejętności przy ul. Sławkowskiej 17 w Krakowie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursu Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski LIDER MAŁOPOLSKI 2022 - Najlepsze Przedsięwzięcie Roku w Małopolsce.

szczegóły

Lider Małopolski 2022

Kapituła Konkursu "Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce - Lider Małopolski", od 23 lat co roku wyróżnia najważniejsze przedsięwzięcia o wymiarze społecznym ważne dla sfery duchowej, tożsamości, edukacji, jakości życia mieszkańców, inwestycje infrastrukturalne, firmy z Małopolski, z nowymi technologiami, stwarzające nowe miejsca pracy.

szczegóły

Poznaliśmy Liderów Małopolski

24 października miało miejsce uroczyste zakończenie Konkursu Lider Małopolski - Najlepsze Przedsięwzięcie Roku w Małopolsce. Z uwagi na pandemię przeniesiono wręczenie Tytułów za lata 2019 i 2020 na rok obecny.

szczegóły

Lider Małopolski - po raz 22 przyznano wyróżnienia

Wybrano najlepsze przedsięwzięcia w Małopolsce w 2021 roku. Kapituła Konkursu złożona z 27 członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej SGiPM przyznała 10 równorzędnych Tytułów Lider Małopolski 2021 roku oraz Tytuł Specjalny 2021, którym uhonorowany został Zamek Królewski na Wawelu.

szczegóły

Przyznano Tytuły Lider Małopolski 2020

XXI edycja Konkursu jest znakomitą okazją do promowania i zaprezentowania "lokomotyw Małopolski": najważniejszych inicjatyw, spektakularnych dokonań oraz ważnych gospodarczo i społecznie inwestycji z terenu historycznej Małopolski.

szczegóły

Najlepsze przedsięwzięcia roku 2018 w Małopolsce

15 lipca w sali obrad UMK nastąpiło uroczyste wręczenie wyróżnień w XIX już edycji Konkursu organizowanego przez SGiPM: Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce - Lider Małopolski.

szczegóły

Poznaliśmy Liderów Małopolski 2017

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, w ramach Konkursu "Najlepsze Przedsięwzięcia Roku 2017 w Małopolsce - Lider Małopolski", wyróżnia najważniejsze przedsięwzięcia o wymiarze społecznym ważne dla sfery duchowej, tożsamości, edukacji, jakości życia mieszkańców, inwestycje infrastrukturalne czy ekspansywne firmy z Małopolski

szczegóły

Wręczono tytuły Lidera Małopolski 2016

Po raz XVII Kapituła SGiPM przyznała tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski 2016". Wyróżnienie specjalne otrzymały Samorządy Krakowa i Województwa Małopolskiego za współorganizację Światowych Dni Młodzieży 2016.

szczegóły

Liderzy Małopolski 2016

Kapituła SGiPM 17. raz przyznała Tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski". Konkurs wyróżnia dokonania o wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturowym. Nagrodę specjalną otrzymały Światowe Dni Młodzieży, Kraków - Wieliczka 2016.

szczegóły

Wyróżnienia dla Liderów Małopolski 2015

Niebanalne pomysły, innowacyjne rozwiązania i ogromna pasja - te cechy wyróżniają zdobywców tytułu "Lider Małopolski 2015". 18 marca odbył się finał XVI edycji tego konkursu. Wyróżnienia dla 11 najlepszych inicjatyw wręczali marszałek Jacek Krupa i przewodniczący SGiPM Kazimierz Barczyk.

szczegóły

Poznaliśmy Liderów Małopolski w roku 2015

Zarząd SGiPM wyłonił laureatów corocznego konkursu Lider Małopolski - najlepsze przedsięwzięcie w Małopolsce. Wyróżnienie specjalne otrzymało Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!", wskazano ponadto 10 innych najlepszych przedsięwzięć roku 2015 w Małopolsce.

szczegóły

Liderzy Małopolski 2014

Kapituła Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski już po raz piętnasty przyznała Tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski". Konkurs wyróżnia przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturowym.

szczegóły

Wręczono Tytuły "Lider Małopolski 2013"

W Sali Obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego odbyło się uroczyste wręczenie tytułów w XIV już konkursie na "Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce - Lider Małopolski 2013".

szczegóły

Liderzy Małopolski 2013

Kapituła Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski już po raz czternasty przyznała Tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski 2013". Konkurs wyróżnia przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturowym.

szczegóły

Najlepsze przedsięwzięcia roku w Małopolsce

W Małopolskim Ogrodzie Sztuki wręczono wyróżnienia w prestiżowym konkursie "Lider Małopolski 2012". Tytuł ten od 13 lat przyznaje Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski inicjatywom o wymiarze społecznym, ważnym dla sfery duchowej, tożsamości, edukacji i jakości życia mieszkańców regionu, a także firmom i inwestycjom ważnym dla gospodarki i lokalnego rynku pracy.

szczegóły

Lider Małopolski 2012

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski w ramach Konkursu Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce - Lider Małopolski wyróżnia najważniejsze inicjatywy o wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturowym.

szczegóły

Rozdanie nagród w konkursie Lider Małopolski 2011

Uroczystość rozdania nagród w organizowanym już po raz dwunasty przez SGiPM konkursie na najlepsze przedsięwzięcie minionego roku w Małopolsce - "Lider Małopolski" zgromadziła licznych samorządowców, przedsiębiorców, ludzi kultury i nauki.

szczegóły

Konkurs Lider Małopolski 2011 rozstrzygnięty

W konkursie tym SGiPM wyróżnia zarówno inwestycje w infrastrukturze, przedsięwzięcia o wymiarze społecznym ważne dla sfery duchowej, edukacji, tożsamości, jakości życia mieszkańców, jak również rozwijające się, ekspansywne firmy z Małopolski, z nowymi technologiami, stwarzające nowe miejsca pracy.

szczegóły

Wyróżnienia Lider Małopolski 2010 wręczone

Budowa stadionu Cracovii, podziemia krakowskiego rynku, nowy gmach Muzeum Lotnictwa oraz pasywna hala w Słomnikach to jedne z 10 najlepszych przedsięwzięć roku 2010 w Małopolsce, które zostały wyróżnione przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski w konkursie "Lider Małopolski".

szczegóły

Liderzy Małopolski 2010

Już po raz jedenasty SGiPM wyróżnił 10 inwestycji i projektów, które pełnią rolę lokomotyw rozwoju lokalnego i regionalnego. Dodatkowe wyróżnienie specjalne, przyznawane przedsięwzięciu, które na trwałe funkcjonuje w regionie otrzymał tym razem Instytut Studiów Wschodnich za XX lat Forum Ekonomicznego w Krynicy.

szczegóły
informacji: 32, na stronach: 2