Budujemy chodniki i ścieżki rowerowe

Małopolskie drogi bezpieczne dla wszystkich

2000 kilometrów - tyle ścieżek rowerowych wybudowały małopolskie gminy. To więcej niż droga z Warszawy do Rzymu! Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski po raz jedenasty wręczyło nagrody w konkursie "Bezpieczne drogi w Małopolsce - budujemy chodniki i ścieżki rowerowe".

szczegóły

Budujemy chodniki i ścieżki rowerowe

24 września odbyło się rozstrzygnięcie szóstej edycji konkursu "Bezpieczne drogi w Małopolsce. Budujemy chodniki i ścieżki rowerowe". Galę prowadził przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego i SGiPM Kazimierz Barczyk.

szczegóły

Bezpieczne drogi w Małopolsce

27 czerwca w siedzibie SGiPM odbyło się wręczenie Tytułów V Konkursu "Bezpieczne drogi w Małopolsce - budujemy chodniki i ścieżki rowerowe". Inicjator konkursu przewodniczący SGiPM Kazimierz Barczyk oraz dyrektor ZDW Grzegorz Stech wręczyli laureatom dyplomy.

szczegóły

Bezpieczne Drogi w Małopolsce

29 czerwca w siedzibie SGiPM odbyło się uroczyste wręczenie tytułów w ramach Konkursu "Bezpieczne Drogi w Małopolsce - Budujemy Chodniki i Ścieżki Rowerowe". Wyróżnienia tegorocznym laureatom wręczali Kazimierz Barczyk - Przewodniczący Stowarzyszenia oraz Grzegorz Stech - Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie.

szczegóły

Bezpieczne drogi w Małopolsce

15 czerwca w siedzibie Stowarzyszenia nastąpiło uroczyste wręczenie tytułów w III Konkursie SGiPM: Bezpieczne drogi w Małopolsce - budujemy chodniki i ścieżki rowerowe.

szczegóły

Budujemy chodniki i ścieżki rowerowe

SGiPM organizuje III edycję Konkursu "Bezpieczne drogi w Małopolsce - budujemy chodniki i ścieżki rowerowe" dla Gmin Wiejskich, Miejskich i Powiatów Małopolski na najlepsze działania inwestycyjne w 2009 roku ze szczególnym uwzględnieniem budowy chodników oraz ścieżek rowerowych.

szczegóły

O bezpieczne drogi w Małopolsce

Kapituła Konkursu "Bezpieczne drogi w Małopolsce - budujemy chodniki i ścieżki rowerowe" zorganizowanego przez SGiPM przyznała Gminie Wielka Wieś I miejsce i Platynową Płytę Chodnikową za wybudowanie 6645 mb chodników, co daje 0,71 mb na 1 mieszkańca gminy.

szczegóły

II Konkurs Bezpieczne drogi w Małopolsce

SGiPM organizuje II edycję Konkursu "Bezpieczne drogi w Małopolsce - budujemy chodniki i ścieżki rowerowe" dla Gmin Wiejskich, Miejskich i Powiatów Małopolski na najlepsze działania w 2008 roku, w tym inwestycyjne, ze szczególnym uwzględnieniem budowy chodników.

szczegóły

Bezpieczne drogi w Małopolsce - Konkurs I

SGiPM organizuje I Konkurs "Bezpieczne drogi w Małopolsce - budujemy chodniki i ścieżki rowerowe" dla gmin i powiatów Małopolski na najlepsze działania inwestycyjne, ze szczególnym uwzględnieniem budowy chodników i poboczy.

szczegóły
informacji: 9, na stronach: 1