Trzy Korony Małopolski

Wręczono Korony Małopolski 2014

Poznaliśmy laureatów, współorganizowanego przez SGiPM IV plebiscytu Korony Małopolski. Wybrano miasta, które w ciągu kadencji samorządowej 2010-2014 zasłużyły na miano najbardziej gospodarnych i przyjaznych swym mieszkańcom.

szczegóły

Wystartował plebiscyt "Korony Małopolski"

"Korony Małopolski" to plebiscyt współorganizowany przez SGiPM, mający na celu wyłonienie miast, które w ciągu ostatniej kadencji samorządowej zasłużyły na miano najbardziej gospodarnych i przyjaznych mieszkańcom.

szczegóły

Trzy Korony Małopolski - znamy wyniki plebiscytu

Ogłoszone zostały wyniki współorganizowanego przez SGiPM plebiscytu "Trzy Korony Małopolski", w którym mieszkańcy wskazywali najlepsze miasta województwa. Laury zdobył Nowy Sącz, Myślenice i Chełmek. Wyróżnienie uzyskał Tarnów, Sucha Beskidzka, Bobowa, Biecz i Dobczyce.

szczegóły

Trzy Korony Małopolski - rusza III edycja Plebiscytu!

SGiPM wraz z Województwem Małopolskim, Gazetą Krakowską, TVP Kraków oraz Radiem Kraków organizuje w 2010 roku III edycję Plebiscytu "Trzy Korony Małopolski" - Rankingu Miast Małopolski, którego celem jest wyłonienie Miast najbardziej gospodarnych i przyjaznych mieszkańcom.

szczegóły

Trzy Korony Małopolski: Chełmek, Libiąż i Brzesko!

Plebiscyt został rozstrzygnięty. Trzy Korony Małopolski, czyli miasta, w których żyje się najlepiej, to Chełmek, Libiąż i Brzesko. Tak ocenili je mieszkańcy, tak też wypadły w ocenie kapituły.

szczegóły
informacji: 5, na stronach: 1