Lider Małopolski

Przyznano Tytuły Lider Małopolski 2020

XXI edycja Konkursu jest znakomitą okazją do promowania i zaprezentowania "lokomotyw Małopolski": najważniejszych inicjatyw, spektakularnych dokonań oraz ważnych gospodarczo i społecznie inwestycji z terenu historycznej Małopolski.

szczegóły

Najlepsze przedsięwzięcia roku 2018 w Małopolsce

15 lipca w sali obrad UMK nastąpiło uroczyste wręczenie wyróżnień w XIX już edycji Konkursu organizowanego przez SGiPM: Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce - Lider Małopolski.

szczegóły

Poznaliśmy Liderów Małopolski 2017

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, w ramach Konkursu "Najlepsze Przedsięwzięcia Roku 2017 w Małopolsce - Lider Małopolski", wyróżnia najważniejsze przedsięwzięcia o wymiarze społecznym ważne dla sfery duchowej, tożsamości, edukacji, jakości życia mieszkańców, inwestycje infrastrukturalne czy ekspansywne firmy z Małopolski

szczegóły

Wręczono tytuły Lidera Małopolski 2016

Po raz XVII Kapituła SGiPM przyznała tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski 2016". Wyróżnienie specjalne otrzymały Samorządy Krakowa i Województwa Małopolskiego za współorganizację Światowych Dni Młodzieży 2016.

szczegóły

Liderzy Małopolski 2016

Kapituła SGiPM 17. raz przyznała Tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski". Konkurs wyróżnia dokonania o wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturowym. Nagrodę specjalną otrzymały Światowe Dni Młodzieży, Kraków - Wieliczka 2016.

szczegóły

Wyróżnienia dla Liderów Małopolski 2015

Niebanalne pomysły, innowacyjne rozwiązania i ogromna pasja - te cechy wyróżniają zdobywców tytułu "Lider Małopolski 2015". 18 marca odbył się finał XVI edycji tego konkursu. Wyróżnienia dla 11 najlepszych inicjatyw wręczali marszałek Jacek Krupa i przewodniczący SGiPM Kazimierz Barczyk.

szczegóły

Poznaliśmy Liderów Małopolski w roku 2015

Zarząd SGiPM wyłonił laureatów corocznego konkursu Lider Małopolski - najlepsze przedsięwzięcie w Małopolsce. Wyróżnienie specjalne otrzymało Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!", wskazano ponadto 10 innych najlepszych przedsięwzięć roku 2015 w Małopolsce.

szczegóły

Liderzy Małopolski 2014

Kapituła Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski już po raz piętnasty przyznała Tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski". Konkurs wyróżnia przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturowym.

szczegóły

Wręczono Tytuły "Lider Małopolski 2013"

W Sali Obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego odbyło się uroczyste wręczenie tytułów w XIV już konkursie na "Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce - Lider Małopolski 2013".

szczegóły

Liderzy Małopolski 2013

Kapituła Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski już po raz czternasty przyznała Tytuły "Najlepszych Przedsięwzięć Roku w Małopolsce - Lider Małopolski 2013". Konkurs wyróżnia przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturowym.

szczegóły

Najlepsze przedsięwzięcia roku w Małopolsce

W Małopolskim Ogrodzie Sztuki wręczono wyróżnienia w prestiżowym konkursie "Lider Małopolski 2012". Tytuł ten od 13 lat przyznaje Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski inicjatywom o wymiarze społecznym, ważnym dla sfery duchowej, tożsamości, edukacji i jakości życia mieszkańców regionu, a także firmom i inwestycjom ważnym dla gospodarki i lokalnego rynku pracy.

szczegóły

Lider Małopolski 2012

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski w ramach Konkursu Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce - Lider Małopolski wyróżnia najważniejsze inicjatywy o wymiarze społecznym, gospodarczym i kulturowym.

szczegóły

Rozdanie nagród w konkursie Lider Małopolski 2011

Uroczystość rozdania nagród w organizowanym już po raz dwunasty przez SGiPM konkursie na najlepsze przedsięwzięcie minionego roku w Małopolsce - "Lider Małopolski" zgromadziła licznych samorządowców, przedsiębiorców, ludzi kultury i nauki.

szczegóły

Konkurs Lider Małopolski 2011 rozstrzygnięty

W konkursie tym SGiPM wyróżnia zarówno inwestycje w infrastrukturze, przedsięwzięcia o wymiarze społecznym ważne dla sfery duchowej, edukacji, tożsamości, jakości życia mieszkańców, jak również rozwijające się, ekspansywne firmy z Małopolski, z nowymi technologiami, stwarzające nowe miejsca pracy.

szczegóły

Wyróżnienia Lider Małopolski 2010 wręczone

Budowa stadionu Cracovii, podziemia krakowskiego rynku, nowy gmach Muzeum Lotnictwa oraz pasywna hala w Słomnikach to jedne z 10 najlepszych przedsięwzięć roku 2010 w Małopolsce, które zostały wyróżnione przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski w konkursie "Lider Małopolski".

szczegóły

Liderzy Małopolski 2010

Już po raz jedenasty SGiPM wyróżnił 10 inwestycji i projektów, które pełnią rolę lokomotyw rozwoju lokalnego i regionalnego. Dodatkowe wyróżnienie specjalne, przyznawane przedsięwzięciu, które na trwałe funkcjonuje w regionie otrzymał tym razem Instytut Studiów Wschodnich za XX lat Forum Ekonomicznego w Krynicy.

szczegóły

Konkurs Lider Małopolski 2009 rozstrzygnięty

W Urzędzie Miasta Krakowa, ogłoszono laureatów konkursu "Lider Małopolski 2009". Wybrano najlepsze przedsięwzięcia minionego roku, które wpłynęły na dynamiczny rozwój naszego regionu. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski.

szczegóły

Wyróżnienia Lider Małopolski 2008 wręczone!

Wczoraj w Sali Obrad RMK miało miejsce zakończenie Konkursu "Lider Małopolski 2008" i wręczenie Tytułów Laureatom. Ten organizowany od 8 lat przez SGiPM Konkurs wyróżnia najważniejsze przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, inwestycje infrastrukturalne, a także ekspansywne firmy z Małopolski.

szczegóły

Znamy Liderów Małopolski 2008

Kapituła SGiPM przyznała Tytuły "Lider Małopolski 2008". Ten organizowany od 8 lat konkurs ma wyróżniać najważniejsze przedsięwzięcia o wymiarze społecznym, ważne dla sfery duchowej, tożsamości, edukacji, jakości życia mieszkańców, inwestycje infrastrukturalne, a także ekspansywne firmy z Małopolski, z nowymi technologiami, tworzące nowe miejsca pracy.

szczegóły

Wybrano Liderów Małopolski 2007!

W Sali Obrad RMK 4 marca wręczono dyplomy i podsumowano Konkurs, który promuje "lokomotywy Małopolski", czyli najważniejsze inicjatywy, spektakularne dokonania oraz ważne inwestycje wpływające na rozwój historycznej Małopolski.

szczegóły
informacji: 28, na stronach: 2